وکتور98 | دانلود وکتور | فایل لایه باز | آیکون

5 نکته ای که باید درباره بازاریابی emoji بدانید

5 نکته ای که باید درباره بازاریابی emoji بدانید

 

نحوه استفاده از Emoji در طراحی های خود به روشی حرفه ای

5 نکته ای که باید درباره بازاریابی emoji بدانید – شکلک را می توان در هر نوع طراحی استفاده کرد. گرافیک شبکه های اجتماعی ، پروژه های چاپی ، وب سایت ها ، تجارت ، محصولات فیزیکی و موارد دیگر. بهترین طرح های مبتنی بر شکلک ، آنهایی هستند که کیفیت بی انتها به خود می گیرند. شما می خواهید از طرح های شما در تمام سال و بیشتر در ماه جولای استفاده شود.

17 ژوئیه روز جهانی ایموجی است ، روزی که می توانید (و باید) بدون هیچ گونه پشیمانی از ایموجی استفاده کنید. هر ساله شرکت های بیشتری از شکلک ها نه تنها در مکالمه با مشتریان بلکه در کارزار بازاریابی خود برای توضیح تجربه کاربر یا ویژگی های وب سایت و غیره استفاده می کنند. در حقیقت ، استفاده از Emoji یکی از جذاب ترین ابزارها در بازاریابی بصری است.

این جایگاه خاص بازاریابی emoji نامیده می شود و بسیار زیاد است. پست ما را در مورد بازاریابی emoji و اینکه چگونه می تواند برای برند شما مفید باشد بررسی کنید: 5 نکته ای که باید درباره بازاریابی emoji بدانید.

ما به عنوان طراح چگونه می توانیم در بازاریابی emoji شرکت کنیم؟ اول از همه ، ما می توانیم برای افراد ، از جمله طراحان دیگر ، اضافه کردن شکلک به گرافیک و تاکتیک های بازاریابی بصری خود را آسان کنیم.

امروز نگاهی سریع خواهیم انداخت که چگونه می توانید در جنون ایموجی شرکت کنید و آن را حرفه ای نگه دارید.

 

نحوه استفاده از Emoji در طراحی های خود به روشی حرفه ای

 

طرح های مبتنی بر Emoji ایجاد کنید

اولین پیشنهاد ما ایجاد انواع مختلف گرافیک است که شامل شکلک در طراحی است. اینها تقریباً در مورد هر چیزی می توانند باشند. اگر از بازدید کنندگان وب سایت وکتور98 هستید ، به یاد داشته باشید که باید emoji خود را از ابتدا ایجاد کنید. نمی توانید طرح های شکلک شخص دیگری را بگیرید و آنها را به طرح خود اضافه کنید.

خوشبختانه ، شکلک ها ظاهری استاندارد دارند ، فقط باید چینش شخصی خود را به آن بدهید. اطمینان حاصل کنید که آنها را قابل فهم نگه دارید تا همچنان به همان سرگرم کننده بودن شکلک هایی که همه از برنامه های پیام رسان می شناسند ، باشند.به یاد داشته باشید رسالت اصلی شکلک ها رساندن منظور و نیت شما به مخاطب میباشد و نه گمراه کردن آنها پس از شکلک های مناسب استفاده کنید.

بیایید با رسانه های اجتماعی ، پاتوق شکلک های مورد علاقه خود شروع کنیم.

 

گرافیک رسانه های اجتماعی

از آنجا که رسانه های اجتماعی محلی است که بیشترین بازاریابی emoji اتفاق می افتد ، بهتر است از آنجا شروع کنید. مجموعه الگوهای رسانه های اجتماعی را برای همه کانال های رسانه های اجتماعی با طراحی یکسان ایجاد کنید. بنرها و هدرهای شبکه های اجتماعی بسازید.

چرخ و فلک های شبکه های اجتماعی تقاضای زیادی برای اینستاگرام و لینکدین دارند. مجموعه های مختلفی را با استفاده از شکلک به عنوان جاذبه بصری یا عنصر پشتیبانی ایجاد کنید. با سطوح مختلف درگیری شکلک بازی کنید. از شکلک های برجسته ای که به راحتی می توان به شکلک ها به عنوان تزئینات برچسب که بر طراحی غلبه ندارند ، قابل تشخیص است.

 

طرح های مبتنی بر Emoji ایجاد کنید

 

گرافیک وبلاگ

وبلاگ نویسان همیشه به دنبال گرافیک هستند که در پست های وبلاگ خود قرار دهند. برخی از بنرها و گرافیک های وبلاگ ایجاد کنید که شامل شکلک در مفهوم است. هرچند فقط به لبخندها اکتفا نکنید ، با تمام شکلک های موجود دیگر بازی کنید. لذت ببرید.

به عنوان مثال ، در شکل طراحی مقایسه اینفوگرافیک از شکلک های شست به بالا و انگشت شست استفاده کنید. PDF های مربوط به آموزش را برای معلمان تهیه کنید که دارای شکلک باشد تا جذاب تر شود.

 

GIF ها

برای طراحی سرگرم کننده ، GIF را با شکلک ایجاد کنید. GIF های مبتنی بر Emoji ممکن است یکی از دشوارترین طراحی ها برای درست شدن باشد. برای آنها آسان است که خیلی نرم و لطیف به نظر برسند یا “خیلی زیاد” برای تهیه GIF شکلک که واقعاً برجسته ، حرفه ای به نظر می رسد و افراد تمایل به استفاده از آن دارند ، به برخی از تمرینات نیاز است.

یک زاویه خوب برای یک شکلک GIF ساخت آنها به ویژه برای مشتری است که به دنبال روش های تازه سازی بازاریابی بصری خود است.

emoji های مبتنی بر gif

 

Emoji را با عکاسی مخلوط کنید

افزودن شکلک به عکس آسان است و لذت کافی را به عکس غیر تصادفی اضافه می کند. این کامپوزیت ها برای شبکه های اجتماعی ، وبلاگ ها و حتی وب سایت ها بسیار مناسب هستند. برای اینکه حرفه ای به نظر برسد ، از شکلک با کیفیت خوب و عکس زیبا استفاده کنید. ترکیب را تا حد ممکن طبیعی و سرگرم کننده بسازید.

 

برچسب ها (Stickers)

برچسب ها را با شکلک طراحی کنید و یک پیام کوچک زیبا اضافه کنید. برای جلوه بهتر اینها را در مجموعه ایجاد کنید. برچسب ها بسیار عالی هستند زیرا می توانند به صورت دیجیتالی استفاده شوند و یا چاپ شوند.

افراد می توانند با استفاده از آنها به لپ تاپ های خود بچسبند یا آنها را به Stories Instagram خود اضافه کنند. آنها را می توان به صورت مجموعه ای جمع آوری کرد و به صورت ورق چاپی فروخت!

 

آیکون Emoji ایجاد کنید

تمام گزینه های بالا شامل شکلک در طراحی است. اما ایجاد ایموجی مستقل چطور؟ وکتور98 بستر مناسبی برای بارگذاری خلاقیت های نماد شکلک شماست. سبک های مختلفی را ایجاد کنید ، از رنگ و بافت کلاسیک یا سبک نازک ، سبک های تک رنگ سایه خاکستری.

سبک طراحی emoji

 

سبک طراحی Emoji شما

همانطور که سبک خود را در همه طراحی های خود تزریق می کنید ، همین کار را با طرح های ایموجی خود نیز انجام دهید. سعی کنید راهی بیابید تا در عین حال احساسات سرگرم کننده ای را که به آن معروف هستند ، خاص و جالب کنید.

مثل همیشه ، طراحی های خود را متعادل و با فضای خالی زیادی حفظ کنید. الهام بگیرید اما از طرح های دیگر کپی نکنید! شما نمی توانید خیلی حرفه ای تر از آن باشید.به جای کپی کردن از طرح دیگران میتوانید از آنها ایده بگیرید.

نظر شما چیست ؟

دیدگاه‌ها (0)

*
*